LUTY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Po dwutygodniowym wypoczynku świetliczaki z ochotą przystąpiły do zajęć w świetlicy szkolnej i rozpoczęli je od obchodów Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji przygotowali piękne prace plastyczne, słuchali piosenek i opowieści o naszych najukochańszych babciach i dziadziach.

Na zajęciach świetlicowych rozmawialiśmy także o naszej Małej Ojczyźnie. Uczniowie wzięli udział w konkursie: "Czy znasz swoje miasto?"- układanie puzzli, rozpoznawanie i kolorowanie dębickich zabytków. Dzieci zapoznały się także z książkami o Dębicy z biblioteki szkolnej - czytali ciekawostki o mieście oraz z dużym zainteresowaniem oglądali miasto na starych fotografiach.

A kiedy był czas wolny świetliczaki z ochotą wykorzystali go na wspólną zabawę, konstruowanie budowli z klocków i ulubione gry.