DZIEŃ PIZZY

Pierwszoklasiści świętowali Dzień Pizzy w Pappas Pizza & Cafe Dębica. Na początku spotkania, pracownik pizzerni zapoznał uczniów z zawodem kucharza i pizzermana.

W lokalu na dzieci czekały przygotowane kulki ciasta oraz rozmaite składniki, z których mogli skomponować swoją wyjątkową pizzę.  Po krótkim instruktażu wszyscy zabrali się do przygotowania własnych wypieków. Mali kucharze z dużym zaangażowaniem formowali ciasto, rozprowadzali sos, a na końcu komponowali dodatki według indywidualnych upodobań. Warsztaty kulinarne sprawiły uczniom ogromną frajdę, a przygotowane przez nich włoskie specjały wyglądały niezwykle smakowicie. Cała grupa z apetytem skosztowała swoich wyrobów. Zajęcia te okazały się niezwykłą lekcją z doradztwa zawodowego i sztuki kulinarnej.