Karnawałowe szaleństwo w klasach 1-3

Nasi uczniowie lubią się uczyć i zdobywać wiedzę, ale też wiedzą co to dobra zabawa. Czas karnawału był okazją do wspólnej imprezy i integracji uczniów. Było kolorowo i wesoło, i jak przystało na karnawał nie obyło się bez maskarady.

Sala gimnastyczna zamieniła się tymczasowo w salę balową, a uczniowie przywdziali karnawałowe kostiumy. Na balu i na szkolnych korytarzach można było spotkać bajkowe wróżki, mężnych rycerzy, superbohaterów, piękne księżniczki, sportowców i wiele innych tajemniczych postaci. Dzieci wspólnie tańczyły oraz brały udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez grupę animacyjną Ziqa. Były to dla wszystkich niezapomniane chwile pełne wrażeń, uśmiechów i doskonałego humoru.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak się w tym dniu świetnie bawiliśmy – to zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.