Sukces naszej drużyny w konkursie „Młode Rekiny Biznesu”

21 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy, odbyła się IV edycja Konkursu „Młode Rekiny Biznesu” adresowanego do uczniów klas ósmych szkół podstawowych Powiatu Dębickiego.

Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego oraz Stowarzyszenia Dębicki Klub Biznesu, a jego celem było propagowanie wiedzy ekonomicznej i kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży oraz zapoznanie ze specyfiką zawodu technik ekonomista oraz technik handlowiec. W konkursie rywalizowało 6 czteroosobowych drużyn ze szkół podstawowych Powiatu Dębickiego. Projekt obejmował dwa etapy: warsztaty nt. symulacji działań przedsiębiorstwa na rynku (przygotowanie do konkursu) oraz konkurs na najlepiej prosperującą firmę produkcyjną na rynku (gra symulacyjna).

Po podsumowaniu wyników konkursu nasza drużyna CUDEGRE z klasy 8a w składzie: Antonina Sędłak, Aleksandra Kania oraz Kornelia Iwańska i Milena Kurzawa zajęła III miejsce.

Gratulujemy dziewczętom sukcesu!