ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca to był wyjątkowy dzień w naszej szkole. Nauczyciele dla swych wychowanków przygotowali różne niespodzianki - były słodkie upominki, niecodzienne lekcje, klasowa pizza czy wyjście na lody. Kilka klas wyjechało na wycieczki, niektóre wybrały się na spektakl, a te, które pozostały w szkole, postanowiły spędzić czas na szkolnym pikniku.

Uczniowie świetnie przygotowali się do wspólnej zabawy przynosząc koce, kosze piknikowe pełne smakołyków, gry i akcesoria sportowe oraz ulubione pluszaki. Pogoda również nas nie zawiodła, więc udało nam się miło i atrakcyjnie spędzić czas. Były tańce, pląsy i wspólne śpiewanie ulubionych przebojów muzycznych. Uczennice z klasy 4b zaangażowały się w malowanie twarzy, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dla chłopców jak zwykle najważniejsza okazała się gra w piłkę nożną i rzuty do kosza.  Natomiast na sali gimnastycznej przygotowane zostały międzyklasowe rozgrywki sportowe. Ten dzień był doskonałą okazją do integracji uczniów, wzmocnienia więzi koleżeńskich oraz do aktywnego spędzenia czasu wolnego.