WYCIECZKA DO PSTRĄGOWEJ

22 maja klasy pierwsze uczestniczyły w wycieczce do „Siedliska Janczar” w Pstrągowej. Słoneczna pogoda pozwoliła na aktywne spędzenie dnia – a atrakcji było co niemiara.

Nasz pobyt w Siedlisku rozpoczął się od warsztatów edukacyjnych „Wypiekania proziaka”, podczas których mogliśmy także sami przygotować tradycyjne proziaki. Potem skosztowaliśmy naszych wypieków przy herbatce – były naprawdę smaczne!

Po warsztatach czekała na nas przejażdżka bryczką i zwiedzanie pobliskich łąk i lasów. Dodatkową atrakcją były zabawy integracyjne z animatorami. Najbardziej spodobało nam się strzelanie z łuku oraz bodyzorb (rywalizacja w dmuchanej kuli). Resztę wolnego czasu spędziliśmy na placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej. Po intensywnych harcach na świeżym powietrzu z wielkim apetytem zjedliśmy grillowane kiełbaski.

Zmęczeni, ale za to w doskonałych humorach wróciliśmy do domu. Jeśli jesteście ciekawi, co się działo na naszej szkolnej wyprawie, to zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.