UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Po miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Cała społeczność naszej szkoły spotkała się na sali gimnastycznej na uroczystej akademii, przygotowanej przez klasy 8a i 8b oraz chór z klasy 3b.

Ósmoklasiści wspominali lata spędzone w murach szkoły oraz w imieniu wszystkich uczniów podziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W podniosłej atmosferze odbyła się ceremonia ślubowania absolwentów. Momentem kulminacyjnym było wręczenie nagród laureatom finalistom za sukcesy osiągnięte w konkursach wojewódzkich. Pan Dyrektor podsumował rok szkolny i złożył życzenia udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody. Po oficjalnej części imprezy przyszedł czas na taneczną niespodziankę dziewcząt, spontaniczny śpiew i deszcz błyszczącego konfetti. Po czym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.