Szkoła Podstawowa nr 4 w Dębicy

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Samorząd Uczniowski informuje, że nasza szkoła po raz drugi bierze udział w akcji Lidla – „Szkoły pełne Talentów”, której celem jest wsparcie talentów Państwa dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.

Szanowni Państwo,

wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc) i w formie papierowej przekazać szkole (do specjalnych kartonów) lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Akcja trwa do 5 listopada.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. 

Pudełko na TALENCIAKI znajduje się na parterze szkoły. Kupony można również pozostawić w świetlicy szkolnej lub sekretariacie.

Szczegóły akcji na stronie sklepu << Regulamin >> oraz w filmie zamieszczonym poniżej 

Dzięki Waszemu zaangażowaniu, w ubiegłym roku zebraliśmy 1316 kuponów, za które otrzymaliśmy głośnik multimedialny (sprzęt nagłaśniający do pracy z mikrofonem lub odtwarzaczami zewnętrznymi, wyposażony w system do efektów świetlnych) oraz zestaw tangramów, dzięki którym można objaśniać i układać różne figury geometryczne, a także tworzyć wymyślne kształty i wzory.