PIKNIK INTEGRACYJNY KLAS 1-3

21 września 2023 r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w Pikniku Integracyjnym, który odbył się na terenie ogrodu szkolnego.

Piękne wrześniowe słońce i wysoka temperatura sprzyjała zabawie na świeżym powietrzu oraz integracji z rówieśnikami. Nie zabrakło tańców przy muzyce, gier oraz zabaw ruchowych, logicznych, planszowych i wielu innych. Popularnością cieszyły się również gry zręcznościowe, takie jak Twister lub Dobble. Wszystkiemu towarzyszył uśmiech i dobry humor. Po piknikowym szaleństwie zmęczeni, ale bardzo zadowoleni uczniowie, odpoczywali na kocach, podjadając zdrowe przekąski.  W ten sposób uczniowie klas 1 – 3 wraz z nauczycielami pożegnali kalendarzowe lato. Piknik był doskonałą okazją do lepszego poznania koleżanek i kolegów z innych klas, licznych rozmów oraz  spontanicznych dziecięcych zabaw.