Talenty plastyczne nagrodzone

6 listopada 2023 r. nastąpiło podsumowanie szkolnego etapu dwóch konkursów plastycznych, w których udział wzięli uczniowie klas I -  III.

Dyrektor szkoły wręczył nagrody za udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Znaczek baśniowy na przygodę gotowy”. Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową w  Niedźwiadzie Dolnej z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Drugi,  pod hasłem „Zawsze razem” zorganizowany został przez Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Rzeszowie.
Oba konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wszystkie prace były niezwykle staranne i pomysłowe. Autorzy prac zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy kreatywności plastycznej i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.