Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie szopek

Organizatorzy wydarzenia, Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy oraz Galeria Sztuki MOK w Dębicy, serdecznie zapraszają wszystkich miłośników rękodzieła do wzięcia udziału w XVIII Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

I etap konkursu „Szopka rodzinna” zostanie przeprowadzony w szkole.  Prace należy dostarczyć do 3 stycznia 2024r. Szkolne eliminacje odbędą się 4 stycznia i do II etapu zostanie zakwalifikowanych 5 szopek. Prace finałowe zostaną przekazane do Galerii Sztuki MOK w Dębicy i będą rywalizowały z pozostałymi pracami z terenu powiatu dębickiego.

Zachęcamy, by świąteczna atmosfera stała się okazją do stworzenia wyjątkowego symbolu Bożego Narodzenia. Warto podzielić się kreatywnymi pomysłami, zgłaszając swoje prace do konkursu.

Prosimy zapoznać się z regulaminem konkursu.