MIKOŁAJKI 2023

Samorząd Uczniowski oraz nasi niezastąpieni Rodzice postanowili zadbać o mikołajkową atmosferę w naszej szkole. W tym dniu, na wszystkich piętrach, dominował kolor czerwony. Mikołajkowe stylizacje uczniów i nauczycieli oraz świąteczne dekoracje ociepliły, w ten mroźny zimowy dzień, szkolne mury.

Już z samego rana usłyszeliśmy znajomo brzmiące zawołanie „ho, ho, ho” i było wiadomo, że przybył długo wyczekiwany Gość wraz zabawnym Elfem i uroczymi Śnieżynkami. Były życzenia, piosenki, a potem słodkości, podarunki i doskonała zabawa pomiędzy lekcjami. Było dużo radości i uśmiechów i wszyscy mieli doskonały humor. Najbardziej przejęte i uradowane były buźki najmłodszych dzieci, które potwierdziły, że wierzą w św. Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Ten dzień potwierdził, że w naszej szkole jest naprawdę sympatycznie i potrafimy integrować się w zabawie oraz radosnym przeżywaniu wyjątkowych chwil.

Zapraszamy do obejrzenia mikołajkowej fotorelacji.