Mikołajki w Kinie Śnieżka

W dzień Świętego Mikołaja - 6 grudnia - uczniowie klas 4b i 5a udali się do kina ,,Śnieżka" w Dębicy na film pt.,, Jak zostać Świętym Mikołajem 3".

W czasie seansu wszyscy świetnie się bawili. Historia Łucji - uczennicy Szkoły Świętych Mikołajów - wprowadziła młodych widzów w magię Świąt Bożego Narodzenia. Podróże w czasie filmowych bohaterów, wspaniałe miejsca, w których przebywali pozwoliły zrozumieć to, co najważniejsze jest w Świętach. Po projekcji  filmu klasa 4b wróciła do szkoły, natomiast uczniowie klasy 5a pomaszerowali na wyśmienitą biesiadę. Przy wspólnym stole mogliśmy pobyć ze sobą przy pysznej pizzy. Za wszystkie dobra tego dnia i nie tylko serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi.