Nikola laureatką przeglądu talentów

Nikola Mazur z klasy 3b zajęła pierwsze miejsce w IX Miejskim Przeglądzie Talentów Artystycznych zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 oraz Urząd Miasta Dębica.

Przegląd jest formą konkursu skierowaną do dzieci i młodzieży rozwijających swoje pasje, dającą możliwość prezentacji umiejętności w występie solowym lub zespołowym. W konkursie wystąpiło wielu uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego miasta. Zaprezentowali oni, przed publicznością zgromadzoną w Domu Kultury Śnieżka, talenty wokalne, recytatorskie, akrobatyczne oraz taneczne. Nasza uczennica zaśpiewała piosenkę Alicji Regi „Mój dom”, słowa i muzyka Marka Kościkiewicza.

Każdy występ poprzedzony był krótką informacją  o uczestniku. Reprezentantka naszej szkoły od piątego roku życia uczęszcza na zajęcia wokalne do Muzykomanii Studio w Nagawczynie. Śpiew to jej największa pasja. Jest ona finalistką i laureatką wielu konkursów ogólnopolskich. Nikola to wulkan energii - uwielbia scenę, śpiew, taniec oraz pracę z kamerą, ponieważ spełnia się również aktorsko. Dzięki wygranej w ostatnim konkursie miała możliwość wyjazdu do profesjonalnego studia w Warszawie i nagranie wokalu na płytę swojej idolki Julii Żugaj – influencerki i piosenkarki.

Gratulujemy Nikoli sukcesu!