Ubieramy choinkę na dębickim Rynku

Po raz drugi nasza szkoła uczestniczyła w akcji wspólnego ozdabiania  choinki na Rynku wspólnie z dziećmi z innych dębickich przedszkoli i szkół podstawowych.

Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej od zaprojektowania i wykonania bombek z logiem i numerem naszej szkoły, które 15 grudnia zawieszone zostały na 10-metrowym drzewku.  W przygotowaniu świątecznych ozdób wzięli udział uczniowie z klas 4-7. Ubieranie bożonarodzeniowego drzewka świętowaliśmy razem z burmistrzem p. Mariuszem Szewczykiem i zastępcą burmistrza p. Maciejem Małozięciem. Na Rynku zjawił się również Święty Mikołaj, który rozdawał słodkie upominki i pozował do wspólnych zdjęć. Wszystkim udzielił się przedświąteczny klimat i poczuliśmy magię zbliżających się świąt.