„Świąteczny piernik i pierniczek”

Wspólne pieczenie i dekorowanie pierników jest jedną z tradycji bożonarodzeniowych, która sprawia wszystkim wiele radości oraz jednoczy pokolenia przy wspólnym stole.

Uczestnicy zaskoczyli nas swoją pomysłowością oraz talentem i po burzliwych naradach jury z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić wyniki konkursu:

I miejsce – Kaja Olejarz i Igor Ziobroń

II miejsce – Maria Garbulińska i Szymon Wyszyński

III miejsce – Maja Kuta i Dominika Zgoda

Wyróżnienia: Artur Bajor, Alan Mitan, Jan Pankowski, Lena Sroka oraz Maksymilian Wiktor.

Bardzo dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Wszystkie prace zostały przekazane na rzecz kiermaszu bożonarodzeniowego, organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Słowa podziękowania kierujemy również w stronę Rady Rodziców, która sfinansowała zakup nagród.