Spektakl teatralny dla najmłodszych uczniów

5 stycznia 2024r. klasy I – III edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym Wrocławskiego Teatru Edukacji  pt. „Roszpunka”. Ten magiczny spektakl to adaptacja klasycznego utworu Braci Grimm, który wprowadził nas do świata baśni, marzeń, fantazji i przygody.

Spektakl "Roszpunka" ukazuje niezwykłą opowieść o niezależnej i silnej dziewczynce, która odważnie stawia czoła przeciwnościom losu. Jej historię zna prawie każdy. Piękna dziewczyna o długich włosach, czarownica, która zamyka ją w wieży i młody książę, który zakochuje się w niej. Bohaterowie utworu na drodze do szczęścia napotykają wiele przeszkód, ale jak to zwykle w bajkach bywa – wszystko dobrze się kończy.
Przedstawienie wywołało w nas wiele emocji, oczarowała nas wspaniała gra aktorska, a także scenografia, która przeniosła widzów w magiczny świat pełen kolorów i niezwykłych detali. Emocje bohaterów, dodatkowo podkreślała muzyka, która śpiewana była na żywo. Podczas spektaklu nie zabrakło zabawy i śmiechu, Niezwykle barwne i pełne humoru przedstawienie zachwyciło każdego z nas. Po spektaklu, pełni wrażeń, wróciliśmy do szkoły.