Wyjście na przedstawienie jasełkowe

Klasy 1a i 1b zostały zaproszone do Przedszkola Miejskiego nr 9 na jasełka pt. Od stworzenia świata, do narodzin Pana. Występ przygotowała grupa IV ,,Niedźwiadki’’ pod okiem swoich wychowawczyń.

Pierwszoklasiści mogli podziwiać występ przedszkolaków, którzy we wspaniałych strojach prezentowali się wyjątkowo uroczyście na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Mali aktorzy wierszem, tańcem i piosenką opowiedzieli historię stworzenia świata i narodzin Jezusa, znakomicie odgrywając rolę aniołów, Adama i Ewy, węża, gospodarzy, Józefa i Marii, pasterzy, a także Trzech Króli, którzy przybyli złożyć pokłon Panu. Nastrojowa oprawa widowiska wprowadziła wszystkich zebranych w ciepły i miły nastrój. Nasi uczniowie, którzy z wielką uwagą śledzili przebieg wydarzeń na scenie, docenili występ młodszych kolegów i nagrodzili ich gromkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy pani dyrektor, paniom nauczycielkom oraz grupie „Niedźwiadków” za zaproszenie.