Rozstrzygnięcie konkursu szopek

W dniu  23 stycznia 2024r. w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbyło się podsumowanie 18. edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

Do etapu powiatowego, w szkolnych eliminacjach, zakwalifikowały się prace: Gabrieli Mitan i Juliana Wiktora z klasy 5a oraz Julii Brzostowskiej, Karoliny Parys i Klaudii Wadas z klasy 5b.

Jury w II etapie, w kategorii szopka rodzinna, wybrało najpiękniejsze szopki spośród 87 prac. Dyplomy i nagrody, ufundowane przez Powiat Dębicki, zwycięzcy odebrali m.in. z rąk starosty pana Piotra Chęćka i wicestarosty pana Adama Pieniążka.

W kategorii szopek rodzinnych praca Juliana Wiktora zajęła III miejsce.

Ogłoszono również wyniki głosowania internautów (Nagroda Publiczności), dzięki którym praca Gabrieli Mitan i jej taty zdobyła III miejsce.