BAL KARNAWAŁOWY KLAS 1-3

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą pełną kolorów, dźwięków i smaków tradycją, w dniu 25 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się kolejny bal karnawałowy, na który wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością.

Na czas trwania zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, damy dworu, wróżki, motyle czy jednorożce, a chłopcy w królewiczów, rycerzy, super bohaterów, budowniczych, policjantów, strażaków, piłkarzy, piratów i wiele innych postaci bajkowego świata - nie sposób wymienić ich wszystkich. Wszyscy uczestnicy imprezy wyśmienicie bawili się w rytmie największych przebojów, a uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy. Taneczne pląsy prowadzone przez dziewczynki z klas starszych dostarczyły wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci. W trakcie balu na wszystkie dzieci z klas 1-3 w salach czekały łakocie przygotowane przy pomocy rodziców. Po zakończonej zabawie dzieci wróciły na zajęcia lekcyjne.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.