Jasełka w Zespole Szkół Specjalnych

W dniu 19 stycznia uczniowie klasy 7a uczestniczyli w jasełkach przygotowanych przez uczniów  z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy pt. „Szczęście zależy  od nas samych".

Młodzi aktorzy, nie tyle swoją grą, co przede wszystkim treścią przedstawienia, starali się przekazać zgromadzonym to, co jest w życiu najważniejsze, czyli wartości takie, jak: rodzina, miłość, wiara, przyjaźń,  uczciwość.  Przesłanie jasełek było jasne - szczęście zależy od nas, od tego, co mamy w swych sercach. Czy miłość nasza świeci mocno, czy dar wdzięczności jest nam znany? -  oto pytania, jakie można było sobie zadać w trakcie spektaklu. W końcowej refleksji, po obejrzeniu wzruszającego widowiska, możemy podziękować za nas samych, za zdrowie, przyjaźń, nasze życie, za cud Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.