Świetlica w styczniu

Nowy Rok. Dwa krótkie słowa -
 i wszystko będzie od nowa.

Po zimowej przerwie świątecznej wspominaliśmy nasze rodzinne spotkania przy choince oraz powitanie Nowego Roku. W styczniu zajęcia w dużej mierze nawiązywały do obecnie panującej zimowej pory roku. Dzieci wykonywały prace z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych. Pojawiły się zimowe pejzaże, bałwanki, prace plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz karnawałowe maski, a Świetliczaki z zapałem pomagały w dekorowaniu naszej świetlicy. W związku ze zbliżającym się okresem ferii zimowych, zostały przypomniane i utrwalone zasady bezpiecznych gier i zabaw na śniegu i lodzie, poruszania po drogach oraz bezpiecznego i przemyślanego korzystania z Internetu, przypomniano także numery alarmowe. Zajęcia świetlicowe to czas na dobrą zabawę, relaks, gry sportowe oraz wspólną naukę. Poniżej zamieszczamy krótką, styczniową fotorelację z życia naszej świetlicy.