Zabawa karnawałowa w naszej szkole…

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".
Janusz Korczak

W czwartek, 25 stycznia, Samorząd Uczniowski zaprosił społeczność naszej placówki do wspólnej zabawy. Na szkolnej dyskotece karnawałowej bawili się uczniowie klas IV-VIII pod czujnym okiem opiekunów. Był to dzień szczególnie wyczekiwany przez wszystkich. Podczas imprezy uczniowie prezentowali różnorodne przebrania karnawałowe, które dodawały klimatu zabawie. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka oraz tańce w parach. W trakcie imprezy wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pysznym pączkiem. Bardzo emocjonującym punktem wspólnej zabawy był konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Komisja składająca się z uczniów i nauczycieli wskazała zwycięzców:
I miejsce - Maja Chodor, Kornelia Bogdan, Kamila Rydel, Miłosz Klimek
wyróżnienia: Zuzanna Sypień, Jakub Wlezień, Aleksandra Mazur, Szymon Nawój, Wiktoria Kuraś.

Tegoroczna zabawa karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski należała do bardzo udanych.

Dyskoteka szkolna