ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

W dniach 14 i 15 lutego odwiedzili naszą szkołę specjalni goście - przedszkolaki z pobliskich przedszkoli: PM nr 7 i PM nr 9. Społeczność naszej szkoły przywitała ich bardzo serdecznie.

Przyszli pierwszoklasiści mieli możliwość zwiedzić sale lekcyjne młodszych klas oraz porozmawiać ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami z klas 3a i 3b o tym, jak to jest być uczniem Szkoły Podstawowej nr 4. Trzecioklasiści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem pokazywali zerówkowiczom swoje podręczniki, ćwiczenia, zeszyty, piórniki, a także opowiadali o swoich szkolnych przygodach, szybko nawiązując serdeczne relacje z maluchami. Dzieci miały również możliwość zapoznać się z tablicą multimedialną i jej zastosowaniem podczas lekcji. Na koniec spotkania wystąpili uczniowie klas 1a i 1b, prezentując z wdziękiem swoje taneczne umiejętności, nagrodzone mocnymi brawami. Goście opuszczali nas pełni wrażeń i miłych wspomnień.