DZIEŃ OTWARTY w naszej szkole

W dniu 20 lutego w murach naszej szkoły powitaliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami oraz rodzeństwem. Dzień otwarty był okazją do spotkania z kadrą naszej szkoły, a także starszymi koleżankami i kolegami.

W tym dniu można było zwiedzić naszą placówkę i zajrzeć do sal lekcyjnych oraz porozmawiać z przyszłymi wychowawczyniami i nauczycielami przedmiotów. Na naszych małych gości, na każdym piętrze szkoły, czekały rozmaite niespodzianki - zabawy tematyczne, m.in. plastyczne, językowe, taneczne, z chustą animacyjną, quizy z wykorzystaniem tablic multimedialnych oraz zabawy ruchowe na sali gimnastycznej pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Ogromne zainteresowanie skupiła na sobie wystawa zwierząt w sali biologicznej. Można było podziwiać tam króliki, świnki morskie, chomiki, rybki, zeberki, a nawet egzotyczne gady, płazy i owady. Uczniowie zaprezentowali także zdjęcia swoich pupili.

W tym dniu usłyszeliśmy dużo ciepłych i sympatycznych słów. Było to także spotkanie sentymentalne z absolwentami, którzy przyprowadzili w progi naszej szkoły swoje pociechy. Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie.

Na koniec z pewnością należą się szczególne podziękowania uczniom oraz Samorządowi Uczniowskiemu za aktywne włączenie się w przygotowanie Dnia Otwartego.