Zajęcia świetlicowe w lutym

Po feriach uczniowie wrócili do szkoły wypoczęci i pełni energii do podejmowania kolejnych wyzwań, a luty dla świetliczaków okazał się bardzo pracowity.

Nasze świetliczaki włączyły się w obchody walentynek i zaprojektowały walentynkowe drzewko przyjaźni oraz piękne walentynkowe kartki. Były rozmowy o przyjaźni i wzajemnej życzliwości. Najmłodsi obchodzili również Dzień Kota, opowiadając o swoich pupilach oraz wykonując kocie prace plastyczne. W trakcie zajęć nie zabrakło również bajek i wierszyków, w których pojawiali się koci bohaterowie. W ramach Dnia Dinozaura dzieci przeglądały książeczki oraz obejrzały filmiki edukacyjne o prehistorycznych zwierzętach. Uczniowie, wolny czas po lekcjach, wykorzystali również na wspólną zabawę – gry planszowe, puzzle, budowle konstrukcyjne, które niezmiennie „królują” w naszej świetlicy oraz zajęcia sportowe. Mimo, że ten miesiąc był bardzo krótki zobaczcie sami jak wiele się wydarzyło w naszym świetlicowym życiu!