Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Einfachfit in Deutsch”

2 grudnia 2019  uczennice naszej szkoły Anna Szelest z klasy 8a i Natalia Wlezień z klasy 6a uczestniczyły w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego „Einfachfit in Deutsch” zorganizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. S.Petrycego w Pilźnie we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Języka Niemieckiego oraz Goethe Instytut w Tarnowie.

Konkurs był przeprowadzony na wzór egzaminów Instytutu Goethego Fit in Deutsch oraz Goethe Zertifkat. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Miasta Pilzno, Burmistrza Miasta Dębica, a także Starosty Powiatu Dębickiego. Uczniowie ze szkół podstawowych rywalizowali na poziomie A1 (Natalia Wlezień) oraz A2 (Anna Szelest).

Anna Szelest zajęła w tym konkursie 5 miejsce.

Serdecznie gratulujemyUśmiech