Świetlicowe wakacje z Genial.ly

Kochane Świetliczaki!

Spotykamy się, na naszej stronie internetowej, ostatni raz w tym roku szkolnym i z tej okazji  przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę wakacyjną. Przed Wami cztery prezentacje Genial.ly.

Jeśli czekacie na górskie wyprawy, obejrzyjcie prezentację Piękne i niebezpieczne. Dzięki niej staniecie się świadomymi turystami, którzy potrafią zadbać o swoje bezpieczeństwo w górach, ale także poznacie bliżej ich piękno.

Oczywiście życzymy pięknej i słonecznej pogody naszym uczniom, ale kiedy za oknem będzie ulewa i trzeba będzie pozostać w domu,  i w dodatku nie macie swoich ulubionych planszówek i przyborów plastycznych, to zapraszamy do wspólnej zabawy w wirtualne Gry planszowe. Czekają tam na Was między innymi warcaby, młynek czy popularne kółko i krzyżyk oraz kredki i tablica.

Czy jesteś pewny, że znasz dobrze zasady bezpieczeństwa? Możesz sprawdzić swoją wiedzę z grą Bezpieczne wakacje – powodzenia!

A jeśli masz czas, to - Zaplanuj wakacje z naszą ostatnią prezentacją. To nasz bonus świetlicowy – mini poradnik na wesoło.

Życzymy Wam niezapomnianych przygód wakacyjnych, pięknej pogody i radosnego wypoczynku. W tym przyjemnym okresie beztroskiej zabawy spróbujcie pamiętać o naszych przestrogach. Bądźcie czujni, zachowajcie ostrożność i unikajcie niebezpieczeństw. Wracajcie do szkoły tylko z miłymi wspomnieniami, wypoczęci i szczęśliwi Uśmiech