Święto Babci i Dziadka

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków.  Oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas. Umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dnia 11 lutego uczniowie klasy 1a gościli Kochane Babcie i Najdroższych Dziadków na uroczystości klasowej. Goście przybyli tłumnie, co bardzo ucieszyło pierwszoklasistów. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni zaprezentowały wiersze i piosenki, które wcześniej były starannie przygotowane.

Spotkanie przebiegało w wyjątkowej atmosferze. Wnuczęta wspaniale zaprezentowały się  przed gośćmi, którzy nie kryli wzruszenia. Następnie  zaprosili babcie i dziadków na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości dały wyraz temu, jak ważne są spotkania i chwile spędzone z wnukami.